Příští zápasy:
Muži
31.3.2024 Bukovec - Vojkovice 15:30
Dorost
13.4.2024 Nebory/Smilovice - Bukovec/Písek 14:00
Žáci
21.4.2024 Bukovec/Písek - Milíkov 10:30
Mladší žáci
14.4.2024 Bukovec/Písek - Smilovice 14:30
Výsledky
Muži
24.3.2024 Bukovec - Mosty 2:4 (2:3)
B: J. Malyjurek 2x (J. Koper, J. Krenželok)
Sestava: V. Byrtus - T. Lysek, M. Kantor, J. Motyka, T. Sikora - T. Starzyk, J. Koper, J. Krenželok, R. Kulig - H. Marekwica, J. Malyjurek
Střídačka: J. Michalek, S. Zogata, R. Lysek, M. Michalek, J. Kulig, B. Mucha
Muži
16.3.2024 Čeladná - Bukovec 1:2 (1:1)
B: F. Zogata (J. Koper), M. Michalek
Sestava: V. Byrtus - J. Michalek, T. Lysek, J. Motyka, T. Sikora - R. Kulig, J. Krenželok, J. Koper, F. Zogata - H. Marekwica, D. Byrtus
Střídačka: R. Lysek, S. Zogata, M. Michalek
Muži
12.11.2023 Návsí - Bukovec 2:4 (1:0)
B: M. Kantor (J. Malyjurek), J. Malyjurek, J. Motyka 2x (T. Starzyk, J. Malyjurek)
Sestava: L. Lipowski - S. Zogata, J. Motyka, M. Kantor, T. Lysek - H. Kluz, R. Kulig, J. Koper, F. Zogata - T. Starzyk, J. Malyjurek
Střídačka: D. Byrtus, M. Michalek, R. Lysek, T. Sikora, J. Kulig, V. Byrtus (Br.)
Muži
5.11.2023 Bukovec - Staříč 10:0 (5:0)
B: H. Kluz (D. Byrtus), D. Byrtus 2x (H. Kluz, J. Koper), R. Kulig (F. Zogata), J. Malyjurek 2x (J. Koper, T. Starzyk), J. Motyka (R. Kulig), M. Michalek (T. Starzyk), F. Zogata 2x (J. Koper, pen.)
Sestava: V. Byrtus - T. Lysek, J. Motyka, M. Kantor, S. Zogata - F. Zogata, J. Koper, R. Kulig, H. Kluz - D. Byrtus, J. Malyjurek
Střídačka: M. Michalek, T. Starzyk, R. Lysek, T. Sikora, J. Kulig, A. Patola, L. Lipowski (Br.)
Mladší žáci
1.11.2023 Mosty - Bukovec/Písek 1:2 (1:2)
B: A. Pindur, K. Motyka
Muži
29.10.2023 Bukovec - Smilovice B/Nebory B 4:2 (2:2)
B: D. Byrtus 2x (J. Malyjurek 2x), F. Zogata (M. Michalek), J. Malyjurek (F. Zogata)
Sestava: V. Byrtus - J. Michalek, T. Lysek, M. Zogata, S. Zogata - F. Zogata, J. Koper, M. Michalek - R. Kulig - J. Malyjurek, D. Byrtus
Střídačka: J. Kulig, R. Lysek, T. Sikora, T. Chrascina, D. Kurek, V. Kurek, D. Bojko (Br.)
Mladší žáci
29.10.2023 Bukovec/Písek - Oldřichovice 5:0 (2:0)
B: Daniel Zogata, V. Sikora 2x, V. Wiszczor 2x
Mladší žáci
19.10.2023 Nebory - Bukovec/Písek 2:5 (1:2)
B: T. Nieslanik 4x, vlastní
Starší přípravka
19.10.2023 Bukovec/Písek - Bystřice 3:12
Žáci
18.10.2023 Bystřice - Bukovec/Písek 0:0
Muži
15.10.2023 Hukvaldy - Bukovec 3:1 (1:1)
B: J. Koper (T. Starzyk)
Sestava: V. Byrtus - H. Michalek, A. Patola, H. Kluz, T. Lysek - H. Marekwica, J. Krenželok, J. Koper, M. Michalek - D. Byrtus, T. Starzyk
Střídačka: R. Lysek, S. Zogata, J. Kulig, R. Cieslar
Mladší žáci
15.10.2023 Tošanovice - Bukovec/Písek 2:8 (1:2)
B: V. Zoň, V. Wiszczor 2x, Š. Bojko 2x, J. Karch 2x, vlastní
Žáci
14.10.2023 Mosty - Bukovec/Písek 0:1 (0:0)
B: T. Nieslanik
Starší přípravka
9.10.2023 Návsí - Bukovec/Písek 12:12
9.10.2023 Třinec A - Bukovec/Písek 20:2
Muži
8.10.2023 Bukovec - Milíkov 2:4 (2:2)
B: R. Kulig, F. Zogata (J. Krenželok 2x)
Sestava: V. Byrtus - J. Michalek, M. Kantor, J. Motyka, T. Lysek - M. Michalek, J. Krenželok, J. Koper, J. Malyjurek - R. Kulig, F. Zogata
Střídačka: T. Sikora, D. Byrtus, R. Lysek, A. Patola, J. Kulig, B. Mucha, D. Bojko (Br.)
Dorost
8.10.2023 Bukovec/Písek - Staříč 3:5 (3:3)
B: T. Starzyk 2x, V. Kozelek
Žáci
8.10.2023 Bukovec/Písek - Hrádek 4:1 (3:1)
B: K. Kreželok 3x, R. Puczok
Mladší žáci
8.10.2023 Smilovice - Bukovec/Písek 7:2 (5:1)
B: J. Pyszko, Dominik Zogata
Starší přípravka
6.10.2023 Bukovec/Písek - Mosty 2:25
6.10.2023 Bukovec/Písek - Dobratice 8:7
Muži
1.10.2023 Metylovice - Bukovec 0:6 (0:1)
B: J. Krenželok 2x (T. Lysek, T. Sikora), T. Lysek (J. Koper), M. Michalek (R. Kulig), F. Zogata 2x (J. Krenželok, J. Motyka)
Sestava: V. Byrtus - J. Michalek, M. Kantor, J. Motyka, H. Kluz - M. Michalek, R. Kulig, J. Koper, T. Lysek - D. Byrtus, B. Mucha
Střídačka: D. Bojko (Br.), R. Lysek, S. Zogata, T. Sikora, F. Zogata, J. Krenželok
Dorost
1.10.2023 Návsí - Bukovec/Písek 2:1 (1:1)
B: Dominik Gazur
Žáci
1.10.2023 Návsí - Bukovec/Písek 1:0 (1:0)
Mladší žáci
30.9.2023 Bukovec/Písek - Mosty 9:4 (3:2)
B: V. Wiszczor 2x, J. Pyszko, V. Sikora 5x, K. Motyka
,
Starší přípravka
29.9.25023 Bukovec/Písek - Smilovice/Nebory 4:6
Muži
27.9.2023 Nošovice - Bukovec 4:3 (1:0)
B: J. Krenželok (F. Zogata), J. Malyjurek (T. Starzyk), F. Zogata (J. Krenželok)
Sestava: D. Čmiel - J. Motyka, J. Kluz, M. Zogata, T. Sikora - J. Krenželok - F. Zogata, J. Malyjurek, J. Koper, T. Starzyk - R. Kulig
Střídačka: D. Byrtus, R. Lysek, M. Michalek, J. Michalek, A. Patola, S. Zogata, V. Lysek (Br.)
Muži
24.9.2023 Bukovec - Chlebovice 8:1 (5:0)
B: D. Byrtus 3x (J. Malyjurek 2x), J. Krenželok (J. Koper), R. Kulig 2x (J. Krenželok, J. Koper), M. Michalek (J. Koper), J. Koper (J. Krenželok)
Sestava: V. Byrtus - J. Michalek, J. Kluz, J. Motyka - J. Krenželok, J. Koper - J. Malyjurek - M. Michalek, R. Kulig, F. Zogata - D. Byrtus
Střídačka: D. Čmiel (Br.), R. Lysek, H. Marekwica, T. Sikora, S. Zogata, M. Zogata, B. Mucha
Dorost
24.9.2023 Bukovec/Písek - Hukvaldy/Kozlovice B 1:8 (0:3)
B: D. Puczok
Žáci
24.9.2023 Bukovec/Písek - Metylovice 2:1 (1:1)
B: K. Kreželok, J. Koky
Mladší žáci
24.9.2023 Bukovec/Písek - Oldřichovice 1:1 (0:0)
B: V. Sikora
Starší přípravka
18.9.2023 Jablunkov - Bukovec/Písek 16:6
18.9.2023 Milíkov - Bukovec/Písek 2:9
Dorost
17.9.2023 Milíkov/Hrádek - Bukovec/Písek 6:0 (3:0)
Muži
16.9.2023 Janovice - Bukovec 2:1 (0:1)
B: R. Kulig (F. Zogata)
Sestava: V. Byrtus - J. Michalek, M. Kantor, H. Kluz, T. Sikora - F. Zogata, J. Krenželok, J. Koper, J. Motyka - J. Malyjurek - R. Kulig
Střídačka: D. Byrtus, R. Lysek, M. Michalek, D. Čmiel (Br.)
Mladší žáci
17.9.2023 Bukovec/Písek - Nebory 4:4 (4:2)
B: A. Pindur, J. Karch, F. Nieslanik, V. Sikora
Starší přípravka
15.9.2023 Bukovec/Písek - Oldřichovice B 19:5
B: O. Stonawski 7x, V. Jahoda 3x, A. Wolný 2x, O. Zogata, M. Czepiec, J. Legierski, L. Zogata, D. Zoň, J. Niedoba, vlastní
15.9.2023 Bukovec/Písek - Oldřichovice A 6:10
B: O. Stonawski 4x, A. Wolný 2x
Dorost
13.9.2023 Bukovec/Písek - Lučina 4:1 (3:1)
B: T. Sikora 2x, T. Starzyk, J. Buček
Muži
10.9.2023 Bukovec - Písek 3:3 (3:1)
B: J. Malyjurek 3x (J. Krenželok, J. Koper)
Sestava: V. Byrtus - H. Kluz, M. Zogata, M. Kantor, T. Lysek - F. Zogata, J. Koper, J. Malyjurek, J. Krenželok - T. Starzyk, R. Kulig
Střídačka: D. Byrtus, J. Michalek, R. Lysek, J. Motyka, H. Marekwica, M. Michalek, D. Čmiel (Br.)
Dorost
10.9.2023Bukovec/Písek - Nebory/Smilovice 6:3 (2:1)
B: J. Pavlus, T. Sikora, D. Kurek, J. Buček, V. Kozelek, Dominik Gazur
Mladší žáci
10.9.2023 Bukovec/Písek - Tošanovice 4:2 (3:1)
B: V. Sikora 2x, vlastní, J. Pyszko
Žáci
6.9.2023 Milíkov - Bukovec/Písek 0:5 (0:4)
B: Vlastní, V. Sikora 2x, D. Prachovský, Dominik Zogata
Mladší žáci
3.9.2023 Bukovec/Písek - Smilovice 9:1 (6:1)
B: M. Zoň, V. Sikora 3x, J. Cienciala, vlastní 2x, V. Zoň, Š. Bojko
Muži
2.9.2023 Pržno - Bukovec 2:2 (2:1)
B: M. Michalek (J. Koper), F. Zogata
Sestava: V. Byrtus - J. Motyka, J. Krenželok, T. Lysek, A. Patola - D. Byrtus, H. Marekwica, J. Koper, F. Zogata - M. Michalek, T. Starzyk
Střídačka: M. Zogata, F. Niedoba, R. Lysek, T. Sikora, S. Zogata, R. Kulig, D. Čmiel (Br.)
Dorost
2.9.2023 Oldřichovice - Bukovec/Písek 7:1 (3:1)
B: Dominik Gazur
Žáci
2.9.2023Oldřichovice - Bukovec/Písek 0:3 (0:3)
B: J. Čmiel, V. Sikora, K. Kreželok
Žáci
26.8.2023 Bukovec/Písek - Vendryně 1:2 (1:2)
B: T. Nieslanik
Muži
26.8.2023 Vojkovice - Bukovec 0:5 (0:1)
B: J. Koper 2x (J. Malyjurek, M. Michalek), T. Starzyk 2x (F. Zogata, J. Malyjurek), D. Byrtus
Sestava: V. Byrtus - J. Michalek, A. Patola, H. Kluz, T. Sikora - F. Zogata, J. Krenželok, J. Malyjurek, J. Koper, R. Kulig - T. Starzyk
Střídačka: D. Byrtus, R. Lysek, M. Michalek, B. Mucha, H. Marekwica, F. Niedoba, D. Čmiel (Br.)
Muži
23.8.2023 Bukovec - Hrádek 3:2 (2:2)
B: M. Michalek (T. Starzyk), J. Malyjurek (F. Zogata), F. Zogata (pen.)
Sestava: V. Byrtus - A. Patola, M. Zogata, M. Kantor, T. Lysek - J. Motyka, J. Krenželok, J. Malyjurek, M. Michalek - F. Zogata, T. Starzyk
Střídačka: R. Kulig, T. Sikora, R. Lysek, J. Michalek, D. Byrtus, F. Niedoba, D. Čmiel (Br.)
Muži
19.8.2023 Mosty - Bukovec 0:3 (0:2)
B: T. Starzyk (F. Zogata), R. Kulig (H. Kluz), F. Zogata (J. Koper)
Sestava: V. Byrtus - H. Kluz, M. Kantor, M. Zogata, T. Lysek - F. Zogata, J. Malyjurek, J. Koper, J. Krenželok, R. Kulig - T. Starzyk
Střídačka: T. Sikora, R. Lysek, M. Michalek, J. Michalek, D. Byrtus, F. Niedoba, D. Čmiel (Br.)
Muži
13.8.2023 Bukovec - Čeladná 3:1 (1:0)
B: R. Kulig 2x (T. Starzyk, J. Krenželok), J. Malyjurek (T. Sikora)
Sestava: V. Byrtus - J. Michalek, M. Zogata, M. Kantor, T. Lysek - J. Krenželok, J. Koper, J. Malyjurek, D. Byrtus - R. Kulig, T. Starzyk
Střídačka: A. Patola, T. Sikora, R. Lysek, M. Michalek, D. Čmiel (Br.)